Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Tumepunased Magavad Roosid Heledas Kinkekarbis, S

TASUTA TARNE alates summast 59€
Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Sinised Magavad Roosid Heledas Kinkekarbis, S

Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Erkkollased Magavad Roosid Mustas Kinkekarbis, S

Tumepunased Magavad Roosid Heledas Kinkekarbis, S

39,00 €

Iginoor „magav“ roos on uskumatult eriline ja armas kingitus, mis üllatab meeldivalt kindlasti igat kingisaajat! See elegantne lill paneb silmad särama, südame kiiremini põksuma ja ülevoolavatest emotsioonidest ahhetama igaühe! Selle iginoore „magava“ roosi ilu ja värskus säilivad vähemalt aasta! 

Magavad roosid on päris lilled, mis ei vaja kastmist ega päikese valgust ja näevad välja just nagu nad oleksid alles hetk tagasi aias kasvanud.

Selline väga eriline ja armas kingitus näitab kingisaajale kui tähtis/kallis ta on kinkija jaoks! 

Komplekti kuulub:

  • 7 x stabiliseeritud roosi tumepunast värvi, õis ca 5-6,5cm
  • hele kinkekarp, läbimõõt 15cm ja kõrgus 12cm

Saadavus: Laost otsas
SKU
ROOS138015FB

Magavad roosid on 100% naturaalsed ja looduslikud. Roosid viiakse stabiilsesse „magavasse“ olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Antud protsess tagab selle, et roos säilitab oma loomuliku välimuse ja kuju vähemalt aasta. Roose töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega. Mürgiseid koostisosi ei kasutata. Roosid ei närbu ja näevad välja just nagu nad oleksid alles hetk tagasi aias kasvanud. Nad ei tuhmu ega pleegi ära! Iginoored „magavad“ roosid ei vaja kastmist ega päikese valgust. Vastupidi nende ilu ja värskus säilivad kauem kui te hoiate neid otsese päikesevalgusest eemal! Ideaalis tuleks leida lillele koht, kus ei oleks liiga palav ega külm. NB! Vältige vee ja niiskuse sattumist lillele!

Soovitame lille väga tihti mitte katsuda, liigutada sest see vähendab lille eluiga!