Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Roosakaslillad Magavad Roosid Hallis Kinkekarbis, S

TASUTA TARNE alates summast 59€
Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Erkroosad Magavad Roosid Hallis Kinkekarbis, S

Lõhnaküünal kivist alusega Roos

Erkroosa Magav Roos Deluxe vaasis

Roosakaslillad Magavad Roosid Hallis Kinkekarbis, S

39,00 €

Iginoor „magav“ roos on uskumatult eriline ja armas kingitus, mis üllatab meeldivalt kindlasti igat kingisaajat! See elegantne lill paneb silmad särama, südame kiiremini põksuma ja ülevoolavatest emotsioonidest ahhetama igaühe! Selle iginoore „magava“ roosi ilu ja värskus säilivad vähemalt aasta! 

Magavad roosid on päris lilled, mis ei vaja kastmist ega päikese valgust ja näevad välja just nagu nad oleksid alles hetk tagasi aias kasvanud.

Selline väga eriline ja armas kingitus näitab kingisaajale kui tähtis/kallis ta on kinkija jaoks! 

Komplekti kuulub:

  • 7 x stabiliseeritud roosi roosakaslilla värvi, õis ca 5-6,5cm
  • hall kinkekarp, läbimõõt 15cm ja kõrgus 12cm

Saadavus: Laost otsas
SKU
ROOSK138074FB

Magavad roosid on 100% naturaalsed ja looduslikud. Roosid viiakse stabiilsesse „magavasse“ olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Antud protsess tagab selle, et roos säilitab oma loomuliku välimuse ja kuju vähemalt aasta. Roose töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega. Mürgiseid koostisosi ei kasutata. Roosid ei närbu ja näevad välja just nagu nad oleksid alles hetk tagasi aias kasvanud. Nad ei tuhmu ega pleegi ära! Iginoored „magavad“ roosid ei vaja kastmist ega päikese valgust. Vastupidi nende ilu ja värskus säilivad kauem kui te hoiate neid otsese päikesevalgusest eemal! Ideaalis tuleks leida lillele koht, kus ei oleks liiga palav ega külm. NB! Vältige vee ja niiskuse sattumist lillele!

Soovitame lille väga tihti mitte katsuda, liigutada sest see vähendab lille eluiga!