Papptaldrikud 100€

Luksuslik Viskiarmastaja komplekt Globe

TASUTA TARNE alates summast 59€
Papptaldrikud 100€

rohelised Peoviled (6tk)

Veinipudelihoidja Köis

Veinipudelihoidja Ribbon (must)

Luksuslik Viskiarmastaja komplekt Globe

69,90 €

Pidu/tähtpäev on lähenemas? Mõtled pingsalt, mida siis seekord kinkida oma mehele, isale, sõbrale, sugulasele, ülemusele või kolleegile? Aga palun! Viskiarmastaja komplekt - Globe. 

See viskiarmastaja komplekt sobib eriti hästi kinkimiseks just viskiarmastajast lähedasele, sõbrale või ülemusele! Komplektis on olemas kõik vajalik kvaliteetse viski nautimiseks! Selline komplekt loob igas seltskonnas ja igas keskkonnas unustamatu atmosfääri ja tõstab kõigi kohalviibijate tuju :) Viskiarmastaja komplekt on – tõeliselt äge ja stiilne kingiidee, mis liigutab iga kingisaajat hingepõhjani (positiivselt).


Viski – ei ole lihtsalt kvaliteetne alkohoolne jook vaid see on terve elustiil, mille taga peitub väga palju ajaloolisi sündmusi, mis oleks võinud ilma selle imelise joogita üldse olemata jääda! Kinkides selle stiilse komplekti kingid sa palju kordumatuid emotsioone ja võimalusi luua kingisaajal ise oma erilisi mälestusi. Kujuta ainult ette, kuidas oleks nautida seda aromaatset tõelistele meestele mõeldud jooki sellest stiilsest komplektis – milline kogemus/nauding ;)

Selles praktilises ja käsitööna valminud komplektis on olemas kõik, mida läheb tarvis, et nautida lemmikjooki meeldivas seltskonnas:

1 x Dekanter, 850ml: mis on valmistatud käsitsi puhutud klaasist, mida omakorda kaunistab kraveeritud maailmakaart ja mille sees on miniatuurne laev.
2 x klaasi, valmistatud klaasist ja kaunistatud maailmakaardi mustriga.
1 x eritellimusena valminud puidust alus, mille peale saab mugavalt paigutada nii dekanteri enda kui ka klaasid
9 x jahutavat kivikest. Kivist kuubikud aitavad hoida sinu joogi külmana ja ei lahjenda maitset.
1 x jäätangid

Saadavus: Laost otsas
SKU
FB04976MMX_AS