Kapuutsiga tekk-mänguasi Wolf

Jõulukarbike

TASUTA TARNE alates summast 59€
Kapuutsiga tekk-mänguasi Wolf

Jõulukarbike Maxi

Jõulukarbike

15,00 €

Soovid üllatada sõpra/sõbrannat/töökaaslast või tuttavat saabuvate pühade puhul, aga pole aega ja energiat mööda poode seigelda, et leida see eriline ja meedejääv kingitus, mis paneks kingisaajal silmad särama?

Telli see jõuluteemaline Üllatuskarbike, et sõber/sõbranna/töökaaslane või tuttav  saaks mitte lihtsalt lõbusa ja originaalse kingituse vaid ka tõelise üllatuse, mis niipea juba meelest ei lähe :)

Jõulukarbike on tegelikult äärmiselt lihtne, kuid lõbus lahendus jõulupühadeks! Lihtsalt vormista tellimus – meie hoolitseme juba selle eest, et kingitus oleks lõbus ja väga eriline :) 
Kingitused karbikeses on jõulu teemalised ja nad kõik on juba välja valitud ja pakitud. Mõte on tegelikult selles, et isegi sina ise ei tea, mis täpselt on kinkekarbis – see muudabki kingituse veelgi erilisemaks ja lõbusamaks. 
NB! Kinkides meie jõulukarbikese ei kingi sa lihtsalt midagi karbis vaid rõõmu, positiivseid emotsioone ja midagi mis paneb kingisaajal silmad särama :)

Et üllatus-kingituse positiivne effekt oleks maksimaalne, siis võid tellimuse vormistamisel lisada komentaari kastikesse – kellele see on mõeldud,  mis talle meeldib ja kõik muu, mis võiks anda meile vihjeid kingisaaja kohta :)

Saada kingitus otse saajale: selleks tuleb tellimuse vormistamisel sisestada tarneaadressi väljadesse SAAJA andmed!

Saadavus: Laos
SKU
FBPK1721