Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates summast 59€ 

Päkapiku Joogimüts

Päkapiku Joogimüts

Suur ja õel advendi kalender Gruesome Christmas

29,90 €

Kas sulle meeldib lugu sellest, kuidas Grinch jõulud varastas? Siis see must anti-advendi kalender on see, mida vajad!

See suur ja vägagi õel advendikalender lisab pühadehooajale vürtsi! Ja tegelikult pole üldsegi oluline millise 24-st uksest sa avad õelad anti-õnneküspsised eriti sarkastiliste ja õelate ennustuste/ütlustega on ennastohverdavalt valmis aitama sul seda tüütut ja üksluiset pühadehooaega lõbusamaks muuta (smiley)

Kalendri iga pisikese ukse taga peitub üks krõbe ja õel anti-õnneküpsis mis lausa nõretab mustast huumorist, sarkasmist ja valusatest saatuse hoopidest (smiley) Kõige absurdsematest ja nurjatutest kuni kõige pahemateni ja hullemateni – iga ukse avamine toob kaasa järjekordse doosi needuseid, solvanguid ja süngeid tuleviku ennustusi!

See on vägagi „vürtsikas“ kingidee: mustavärvi küpsis mis on musta huumoriga vürtsitatud – sellist kingitust ei oska kindla peale keegi oodata! Need on õelad küpsised, sarkastiliste mustast huumorist nõretavate ennustuste/soovitustega/naljadega – mis muudavad iga peo või koosviibimise kordades lõbusamaks jättes kõigile osalejatele lademetes kustumatuid naljakaid ja natuke õelaid mälestusi! Need küpsised on nagu punk i peal (nad lihtsalt peavad alati olemas olema) :) Super kingiidee inimestele kelledele meeldib terav- , musthuumor ja kes saavad aru sarkasmist ja kes ka ise räägivad sarkasmi keeles! Selline kingitus sobib eriti hästi neile, kes ei võta elu liiga tõsiselt, kuid samas mõistavad, et on olemas reaalsus! Parim kingitus nii neile sõpradele, keda kõik armastavad kui ka neile keda keegi ei salli :)! Kingitus mis sobib väga erinevatele isiksustele: nii ebaõnne kujudele kes on kõiges ja kõigis pettunud kui ka lootusetutele optimistidele kelle optimismil pole piire.

See komplekt sisaldab 24 kõige õelamat anti-õnneküpsist. TÄHELEPANU: viimase ukse taga peidab ennast suur „üllatus“. Kas sa julged ta lahti teha?

Kalendri mõõtmed: 53,5  x 4 x 40сm

WARNING! EI SOBI kingituseks kergesti solvuvatele isiksustele ja neile kes kohe üldse ei saa naljadest aru!

Mis on sees: Must küpsis inglise keelse ennustusega - 24 küpsist

Koostisosad: nisujahu, suhkur, glükoosisiirup, sojaletsitiinid; värvained: taimne süsi, päevalilleõli; maitse, sool, naatriumvesinikkarbonaat.

100g tootes sisaldub: valke 6,3г, rasvu 4,2г, süsivesikuid 84г. oitealane väärtus 100g kohta: 1708kJ/403 kcal.

 

Saadavus: Laos
SKU
FB1020021PE20