Facebook Pixel

TASUTA TARNE alates summast 59€

Õel keraamiline kohvitops You Suck!

Õel keraamiline kohvitops You Suck!

Õel keraamiline kohvitops GO BACK TO BED!

Õel keraamiline kohvitops GO BACK TO BED!

Õel keraamiline kohvitops Today...

16,90 €

Today just isn’t your day. Unfortunately, neither is tomorrow. Täna lihtsalt ei ole sinu päev. Kahjuks ei ole homme ka teps mitteparem.

Tibusi loetakse sügiseti. Ära kiida päeva enne õhtut.
Ära looda tavalisete ühekordsete kohvitopside peale: hangi omale see stiilne ja eriliselt õel korduvkasutatav keraamiline kohvitops! See on mugav kvaliteetsest keraamikast kohvitops, sarkastilise inglisekeelse lausega - see on „must have“ aksessuaar nii tööl, teel kuhugi või koolis! Super stiilne matt-mustavärvi, kummist kaanega millel on joogiava sulgemise võimalus, mugav hoida käes – ühesõnaga Saksa kvaliteet toode (wink)

Super kingiidee inimestele kelledele meeldib terav- , musthuumor ja kes saavad aru sarkasmist ja kes ka ise räägivad sarkasmi keeles! Selline kingitus sobib eriti hästi neile, kes ei võta elu liiga tõsiselt, kuid samas mõistavad, et on olemas reaalsus! Parim kingitus nii neile sõpradele, keda kõik armastavad kui ka neile keda keegi ei salli :)! Kingitus, mis sobib väga erinevatele isiksustele: nii ebaõnne kujudele, kes on kõiges ja kõigis pettunud kui ka lootusetutele optimistidele, kelle optimismil pole piire. äga õelalt lõbus kingiidee, väga spetsiifilise maitsega isikutele! 

WARNING! EI SOBI kingituseks kergesti solvuvatele isiksustele ja neile kes kohe üldse ei saa naljadest aru!

Maht ca 350ml, võib pesta nõudepesumasinas.

Saadavus: Laos
SKU
FB2520002PE20