Facebook Pixel

TASUTA TARNE alates summast 59€

Õel keraamiline kohvitops Today...

Õel keraamiline kohvitops Today...

kondoom Merry Kiss My Ass

kondoom Merry Kiss My Ass

Õel keraamiline kohvitops GO BACK TO BED!

16,90 €

DO EVERYONE A FAVOUR AND GO BACK TO BED! – Tee teistele teene ja mine kohe voodisse tagasi!

Lihtsalt püsi paigal – ära tee midagi ... mõned räägivad, et sa oled laisk, teised samas peavad sind filantroobiks – igatahes teistel lähevad tegemised palju paremini kui sind ei ole lähedal!
See on mugav kvaliteetsest keraamikast kohvitops, sarkastilise inglisekeelse lausega - see on „must have“ aksessuaar nii tööl, teel kuhugi või koolis! Super stiilne matt-mustavärvi, kummist kaanega millel on joogiava sulgemise võimalus, mugav hoida käes – ühesõnaga Saksa kvaliteet toode (wink)

Super kingiidee inimestele kelledele meeldib terav- , musthuumor ja kes saavad aru sarkasmist ja kes ka ise räägivad sarkasmi keeles! Selline kingitus sobib eriti hästi neile, kes ei võta elu liiga tõsiselt, kuid samas mõistavad, et on olemas reaalsus! Parim kingitus nii neile sõpradele, keda kõik armastavad kui ka neile keda keegi ei salli :)! Kingitus, mis sobib väga erinevatele isiksustele: nii ebaõnne kujudele, kes on kõiges ja kõigis pettunud kui ka lootusetutele optimistidele, kelle optimismil pole piire. äga õelalt lõbus kingiidee, väga spetsiifilise maitsega isikutele! 

WARNING! EI SOBI kingituseks kergesti solvuvatele isiksustele ja neile kes kohe üldse ei saa naljadest aru!

Maht ca 350ml, võib pesta nõudepesumasinas.

Saadavus: Laos
SKU
FB2520001PE20