Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates 59€ ostust! 

Stiilne õllekann sinu foto ja tekstiga (500ml)

Stiilne õllekann sinu foto ja tekstiga (500ml)

Фотокружка с розовой ручкой в виде сердечка (Розовая внутри 330мл)

Roosa südamekujulise sangaga fototass (seest roosa 330ml)

Suur fototass seest kollane (450ml)

12,90 €

Kingitus neile, kellele tavalisest tassitäiest kuumast joogist jääb väheseks. Kas Teie lähedasele või sõbrale meeldib juua palju kohvi, teed või kakaod? Siis on just meie suured, värvilise sisu ja sangaga fotokruusid (ca 450ml) neile parim kingitus.

Saadavus: Laos
SKU
FFT-EU-B21FZW

Compatible file extensions to upload: png, jpg, gif, jpeg

Värvilise sanga ja sisemusega fotokruusi suurus on ca 450 ml (15oz), tassile pandava pildi kõrgus on maksimaalselt 10 cm. Tassi enda kõrgus on 12cm ja läbimõõt umbes 8,5cm. Valikus on mitmeid erinevaid värve kruuse. Teie pilt ja tekst trükitakse tassile vastupidavas sublimatsioonitehnikas, tassi võib pesta ka nõrga pesutsükliga nõudepesumasinas, kuid soovitame siiski käsipesu.

Kuidas tellida

Fototassi tellimiseks lisa pilt (lahtrisse kus on kirjas lisa pilt) ja kirjuta tekst (lahtrisse tekst)! Vaikimisi on pilt prinditud paremale küljele ja tekst vasakule küljele. See tähendab, et hoides tassi paremas käes, siis pilt jääb väljapoole ja tekst Teie poole.

Kõik erisoovid seoses testi/pildi paigutuse ja värviga palume lisada tellimuse kommentaaridesse või saata e-posti teel: info@funbox.ee!

Kui mingil põhjusel tellimuse esitamine ei õnnestu, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@funbox.ee või 56 948 305.