Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates 59€ ostust! 

Белая термос-кружка с твоим фото (410 мл)

Valge termostops sinu fotoga (410 ml)

Suur fototass seest kollane (450ml)

Suur fototass seest kollane (450ml)

Stiilne õllekann sinu foto ja tekstiga (500ml)

13,90 €

Universaalne ja lihtne kingitus - Klaasist õllekann (500ml)  sinu pildi ja tekstiga!

Fototassi puhul on tegu ühe levinuma kingitusega, mida erinevate tähtpäevade puhul kasutatakse. Oma fotoga õllekann sobib näiteks hästi isadepäevaks, jõulukingiks, sünnipäevaks ja ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks.

~500ml

Saadavus: Laost otsas
SKU
FFT-EU-B20GB

Palju tellitakse fotoga tasse/kanne kingitusteks ka asutustesse - seda nii nimeliste õllekannudena oma töötajatele kinkimiseks kui ka logodega partneritele. Teil on võimalik meie poe kaudu tellida endale näiteks väike kogus logoga õllekanne kingitusteks, mida saate siis oma partneritele jagada. Tegu on hea võimalusega väikefirmadele, sest puudub vajadus tellida korraga suures koguses reklaamkinke.

Õllekannud on vastupidavad ja trükk kannatab ka nõrgema pesutsükkliga nõudepesumasinas pesemist. Väga intensiivsel kasutamisel ja pidevalt nõudepesumasinas pestes hakkab aja möödudes siiski foto õrnalt kuluma. Samas oleme näinud meie tehtud mitu aastat vana tassi, mis ainult käsipesus olnud - ja samuti igapäevaselt kasutatud - ja pilt oli samasugune kui valmistamisel.

Kuidas tellida

 Õllekannu tellimiseks lisa pilt (lahtrisse kus on kirjas lisa pilt) ja kirjuta tekst (lahtrisse tekst)! Vaikimisi on pilt prinditud paremale küljele ja tekst vasakule küljele. See tähendab, et hoides kannu paremas käes, siis pilt jääb väljapoole ja tekst Teie poole.

Kui mingil põhjusel tellimuse esitamine ei õnnestu, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@funbox.ee või 56 948 305.