Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates 59€ ostust! 

Pudeliavaja Seinale

Pudeliavaja Seinale

Tass Merry Fucking Christmas (sinu tekstiga)

Tass Merry Fucking Christmas (sinu tekstiga)

Seest matt klaasist õllekann sinu foto ja tekstiga (450ml)

13,90 €

Universaalne ja lihtne kingitus - Klaasist õllekann (450ml)  sinu pildi ja tekstiga!

Fototassi puhul on tegu ühe levinuma kingitusega, mida erinevate tähtpäevade puhul kasutatakse. Oma fotoga õllekann sobib näiteks hästi isadepäevaks, jõulukingiks, sünnipäevaks ja ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks.

~450ml

Saadavus: Laos
SKU
FFT_KLAAS_1

Compatible file extensions to upload: png, jpg, gif, jpeg

Palju tellitakse fotoga tasse/kanne kingitusteks ka asutustesse - seda nii nimeliste õllekannudena oma töötajatele kinkimiseks kui ka logodega partneritele. Teil on võimalik meie poe kaudu tellida endale näiteks väike kogus logoga õllekanne kingitusteks, mida saate siis oma partneritele jagada. Tegu on hea võimalusega väikefirmadele, sest puudub vajadus tellida korraga suures koguses reklaamkinke.

Õllekannud on vastupidavad ja trükk kannatab ka nõrgema pesutsükkliga nõudepesumasinas pesemist. Väga intensiivsel kasutamisel ja pidevalt nõudepesumasinas pestes hakkab aja möödudes siiski foto õrnalt kuluma. Samas oleme näinud meie tehtud mitu aastat vana tassi, mis ainult käsipesus olnud - ja samuti igapäevaselt kasutatud - ja pilt oli samasugune kui valmistamisel.

Kuidas tellida

 Õllekannu tellimiseks lisa pilt (lahtrisse kus on kirjas lisa pilt) ja kirjuta tekst (lahtrisse tekst)! Vaikimisi on pilt prinditud paremale küljele ja tekst vasakule küljele. See tähendab, et hoides kannu paremas käes, siis pilt jääb väljapoole ja tekst Teie poole.

Kui mingil põhjusel tellimuse esitamine ei õnnestu, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@funbox.ee või 56 948 305.