Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates summast 59€ 

Hiiglaslik õnnekass Maneki Neko (hall)

Hiiglaslik õnnekass Maneki Neko (hall)

Grey Pastel Strong Õhupallid 30cm (50tk)

Aquamarine Pastel Strong Õhupallid 30cm (50tk)

Fooliumist Õhupallid Happy Birthday, Pastel mix 395 x 35cm

Tavahind 19,50 € Soodushind 12,90 €

Õhupallid muudavad iga ürituse silmapaistvamaks/lõbusamaks – toovad naeratusi näole ja tekitavad positiivseid emotsioone. Kuna õhupalle armastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud, siis on nende puhul tegu ühe universaalseima kingiidee-, peoaksessuaari- või dekoratsiooniga, mis sobib peaaegu iga tähtpäeva puhul. 

  • 13 fooliumist õhupalli ja 2 fooliumist tähte
  • mõõtmed: ca 395 x 35 cm
  • Sobivad täitmiseks õhuga.

Õhupallid on suurepäraseks kaunistuseks nii laste kui ka täiskasvanute pidudel olgu selleks siis sünnipäev, pulmad, aastapäev, sõbrapäev, kooli lõpetamine või lapse sünd.....

Ja kes meist siis ei oleks unistanud toatäiest õhupallidest :)


Ega ilma asjasta siis ei räägita, et õhupallid muudavad iga peo eriliseks ja pole üldse vahet, kas kasutada õhupalle dekoratsioonidena, korralda õhupallide sadu (lasta kümneid või isegi sadu õhupalle laest all otse inimeste peale) või kirjutada heeliumiga täidetud õhupallidele salasoove ja lasta need lendu, et kõik soovid täide läheksid - sest olenemata vanusest ja soost meeldivad õhupallid ja nendega seotud tegevused kõigile :) Seega võib julgelt öelda, et olgu siis tegu pulmade, laste sünnipäevade, kooli lõpetamiste, firmapidude või riiklike tähtpäevadega on õhupallid alati kindla peale minek – nad on ilusad ja lõbusad :)

Saadavus: Laos
SKU
FBFB81DC