Facebook Pixel

TASUTA TARNE SmartPOST pakiautomaatidesse alates 59€ ostust! 

Korduma Kippuvad Küsimused

KUIDAS MA SAAN MAKSTA KAUPADE / KINGITUSTE JA MUUDE VIDINATE EEST?

Kõik hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Tellitud kingituse eest saab tasuda:

 • Internetipanga kaudu kasutades selleks meie lehel olevaid pangalinke (Swedbank, SEB ja Nordea).
 • kauba kättesaamisel paki toonud VENIPAK kullerile sularahas. SmartKULLERile, DPD, SmartPOST või Omniva pakiautomadis pangakaardiga
 • ettemaksuarve alusel FunBox OÜ arveldusarvele (3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist ja arve saamist). Ettemaksuarvega tasumisel saadetakse kingitus välja alles pärast raha laekumist FunBox OÜ arveldusarvele.
 • FunBox.ee kingipoes (Mustamäe tee 60, Tallinn) sularahas või pangakaardiga

FunBox OÜ jätab endale õiguse küsida 50% ettemaksu või mitte täita tellimust, kui klient on korduvalt loobunud või jätnud väljaostma tellimusi.

KUI KAUA VÕTAB TELLIMUSE TÄITMINE AEGA? / MILLAL MA OMA TELLITUD KINGITUSE KÄTTE SAAN?

Tellimuse täitmise tähtaeg sõltub tellitud kauba laoseisust. Laoseis on välja toodud iga toote juures eraldi (s.h. toote valikute juures: iga valiku juures eraldi).

 • Laos olemas (1-3 tööpäeva) - toode on laos olemas ja tema tarenaeg on 1 kuni 3 tööpäeva.
 • Tarneaeg 1-3 tööpäeva/Tarneaeg 3-7 tööpäeva/ Tarneaeg 5-10 tööpäeva jne... - tooted on teel lattu või asuvad teistes ladudes ja minimaalne tarneaeg on 3 tööpäeva (max 10 tööpäeva).
 • Saadaval - tarneaeg on 2+ nädalat, täpsemalt välja toodud iga toote juures eraldi lisainformatsiooni all.

Kui tellitud on mitu erineva tarneajaga toodet, siis tarneaega arvestatakse pikema tarneajaga toote järgi.

Kuna kauba tarne sõltub paljudest faktorites (s.h. koostööpartnerite ja transportettevõtete kiirusest, naaberriikide riigipühadest, ilmast jne...), siis tarneaeg võib pikeneda kuni 3 tööpäeva.

Kui tellimuse täitmise tähtaeg on pikem kui 4 nädalat, teavitame Teid sellest eraldi.

KUIDAS TE KINGITUSI KOHALE TOIMETATE JA KUI PALJU SEE MAKSAB?

Kingitus saadetakse teie poolt tellimisel valitud tarneviisiga:

 • DPD pakiautomaati - hind 2,99€
 • kaubanduskeskuses asuvasse SmartPOST pakiautomaati - hind 2,49€
 • OMNIVA/POST24 pakiautomaati - hind 3,5€
 • SmartKULLER kulleriga koju/kontorisse - hind al. 4,90€
 • VENIPAK kulleriga maja välisukseni - hind 4,50 €
 • FunBox.ee kingituste ja peotarvikut laopoodi - hind 0,00€

KUIDAS MA SAAN TEADA, ET MINU TELLIMUS ON EDASTATUD?

Pärast tellimuse vormistamist saate vastava kinnituskirja tellimuses märgitud e-posti aadressile. Samuti võime võtta Teiega andmete täpsustamiseks telefoni teel ühendust. See toimub reeglina 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse koostamist.

KAS MA SAAN OMA TELLIMUSE TÜHISTADA / TELLIMUSEST LOOBUDA?

Tellimuse tühistamiseks võtke meiega ühendust telefoni (56948305) või e-posti info@funbox.ee teel. Lisainfo saamiseks, võtke meiega julgelt ühendust e-posti aadressil info@funbox.ee või telefonil 56948305.

KAS MA SAAN TELLITUD KINGITUSI TAGASTADA KUI NAD EI SOBI?

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab ostja kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul koos originaalse ostudokumendiga.

Kaubaga tutvumisel tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus. Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub ostja pakendi selliselt ka avama. Kauba kaitsmiseks paigaldatud esemed (nt kaitsekiled), mis ei takista kauba proovimist ja sellega tutvumist, peavad kauba tagastamisel olema eemaldamata. Kaupa võib proovida, kuid proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist: võileivagrilliga ei tohi valmistada võileibu, tolmuimejaga ei tohi võtta tolmu, viilutajaga ei tohi viilutada toite jne…. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ja koos kõikide lisade ja tarvikutega nagu väljastamise hetkel.

Kui tagastatud kauba originaalpakend on kahjustatud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse ning tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on FunBox OÜl õigus arvestada Ostjale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse ostjat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kauba puhul, mis on valmistatud Tellija isiklikke vajadusi arvestades (nt. fototassid); kauba puhul, mis on kiiresti riknev või vananev; perioodiliselt ilmuvate trükiste puhul (nt ajakirjad); audio- ja videosalvestustele ning arvutitarkvarale, juhul kui Tellija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel (nt kosmeetika, parfüümid, pesu jne...).

Kaupa saab tagastada lähimasse SmartPOSTi, DPD või Omniva pakiautomaati, kasutades kauba kättesaamisel SMS-iga saadud uksekoodi või tuua FunBox.ee kingipoodi (Mustamäe tee 60, Tallinn)