Facebook Pixel

TASUTA TARNE alates summast 59€

5 Baby Pink Magavat Roosi keraamilises vaasis

5 Baby Pink Magavat Roosi keraamilises vaasis

Tumepunased Magavad Roosid keraamilises vaasis Light edition

Tumepunased Magavad Roosid keraamilises vaasis Light edition

Baby Pink Magavad Roosid keraamilises vaasis Light edition

39,00 €

Iginoor „magav“ roos on uskumatult eriline ja armas kingitus, mis üllatab meeldivalt kindlasti igat kingisaajat! See elegantne lill paneb silmad särama, südame kiiremini põksuma ja ülevoolavatest emotsioonidest ahhetama igaühe! Selle iginoore „magava“ roosi ilu ja värskus säilivad vähemalt aasta!

Magavad roosid on 100% naturaalsed ja looduslikud. Roosid viiakse stabiilsesse „magavasse“ olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Antud protsess tagab selle, et roos säilitab oma loomuliku välimuse ja kuju vähemalt aasta. Roose töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega. Mürgiseid koostisosi ei kasutata. Roosid ei närbu ja näevad välja just nagu nad oleksid alles hetk tagasi aias kasvanud. Nad ei tuhmu ega pleegi ära! Iginoored „magavad“ roosid ei vaja kastmist ega päikese valgust.

Selline väga eriline ja armas kingitus näitab kingisaajale kui tähtis/kallis ta on kinkija jaoks!

Komplekti kuulub:

  • 7 x stabiliseeritud roosi Baby Pink roosa värvi, õis ca 5-5,5cm
  • hele keraamiline vaas, läbimõõt 11cm ja kõrgus 10cm
  • dekoratiivpael
Saadavus: Laos
SKU
ROOSK138261FB

Спящая роза - это 100% настоящий цветок, который проходит обработку по патентированной технологии стабилизации. Во время процесса: процесс регенерации замедляется, и это способствует продлению свежести и сохранению первозданного вида цветка. Спящие розы 100% натуральные и абсолютно безопасные.
Вечная роза не требует полива и солнечного света. Напротив, она сохранит красоту и свежесть дольше, если вы расположите ее вне прямых солнечных лучей. Подберите место, где цветок не будет чрезмерно нагреваться от естественных или искусственных источников тепла. И избегайте попадания влаги внутрь.

Трогать растение часто не рекомендуется, так как из-за этого сокращается его срок хранения.

Lisainfo
Kellele kinkida?Naisele, Sõbrannale, Tuttavale, Abikaasale, Töökaaslasele, Armsamale, Iseendale, Loomingulisele inimesele, Õpetajale, Romantikule, Sisustajale
Sobib tähtpäevadeks: Pulmad, Sünnipäev, Soolaleiva pidu, Nimepäev, Tüdrukute õhtu, Sõbrapäev, Emadepäev, Naistepäev, Jõulud, Aastavahetus, Juubel